Mflow відібрав 13 найвірніших методик того як заробити криптовалюту без вкладень, або з мінімальними вкладеннями і пристойною прибутковістю в 2020 році.

1 Mining

Найстаріший і перевірений роками спосіб заробітку грошей у 2020 році, не вкладаючи власні кошти - це mining. Правда, якщо не сприймати його в якості додаткового заробітку, а займатися професійно, необхідно придбати пристрій Antminer S (9, 15 або 17 модель), і зберігати зароблені монети не менше 2-х років.

2 ICO

Другим за популярністю є заробіток криптовалюти на ICO. ICO - це інноваційні проекти, розвиток яких проходить за підтримки вкладень реальних грошей вкладниками. Вкладник перераховує кошти на рахунок проекту і отримує за це токени.

3 Blockchain

І перший, і другий методи - це методи заробітку на Blockchain. Як заробляти криптовалюту прямо на блокчейні, написано тут, але є ще кілька непрямих способів. Можна вивчити специфіку блокчейну і отримувати високий дохід криптомонетами в звичайних компаніях.

+8 варіантів як заробити криптовалюта без вкладень в 2020

 1. Для заробітку btt-токенів можна скористатися одним з двох способів. 1 варіант - бути володарем мінімум 1 TRX (тоді на його рахунок буде зараховуватися 0,11btt / Tron щорічно до 2025 р). Також безкоштовне отримання можливо, якщо встановити додаток BitTorent Speed, і активно роздавати файли.
  Ще одним способом того, як заробити криптовалюту є реферальна розсилка по соціальних мережах і формах із запрошенням зареєструватися в мережі Minter. За виграш в конкурсі можна отримати 500 тис. Bip, ще 15 тис. токенів буде роздано 10 випадковим конкурсантам.
 2. Щоб заробити біткойни (btc) можна використовувати збір btc - отримувати монети за перегляди реклами, реферальну розсилку по соціальним мережам, форумах і блогах, брати участь в ICO. Крім того, можна використовувати безкоштовний хепрейт на деяких хмарних сервісах шляхом реєстрації на них.
 3. Для заробітку bat - криптовалюти необхідно встановити браузер Brave, після чого користувачеві на його гаманець в браузері будуть зараховані токени (зарахування 20 токенов відбувається раз на місяць). Після цього альткойни зараховуються за перегляд контенту через браузер.
 4. Заробити MFCoin можна класичним майнінгом навіть із середньою відеокартою. Також для заробітку монет можна скористатися соціальними баунті - реферальною розсилкою і Wiki-Баунті - написанням статей про проект Freeland.
 5. Stellar-токени можна заробити 2-ма способами: або зареєструвавшись на сайті https://www.blockchain.com/getcrypto та пройшовши верифікацію гаманця, або через проект Coinbase Earn (до 50 USD в криптовалюті), вивчаючи питання, ціна питання - 2 USD. Ще 40 USD можна отримати за реферальну розсилку.
 6. Xrp можна заробити або хмарним майнінгом на сервісі Eobot, або реєстрацією на тому ж EoBot, або CoinFaucet.
 7. Парамайнінг prizm є електронним варіантом мережевого маркетингу: після реєстрації гаманця необхідно отримати як мінімум 1 монету, після чого кошти починають надходити на гаманець. Розмір їх залежить від кількості монет у гаманці. Крім того, збільшити прибуток можна створивши мережу своїх послідовників (до 88 рівня).

2 способи заробити криптовалюту в 2020 на новинках

 1. Дуже перспективною криптовалюта є gram, але поки система працює тільки в тестовому режимі, тому отримати токени без вкладення коштів можливо тільки одним способом - створенням TON-гаманця і запитом у бота грам.
 2. Безкоштовно отримати Cardano, поки мережа працює тільки в тестовому режимі, можуть виключно власники ADA, причому в гаманцях Daedulus і Yoroi.

Як бачите, способів заробітку без вкладень більш ніж достатньо, причому, чим раніше почати, тим швидше можна заробити.

cat-img

Категорії