Як заробити гроші дівчині виконуючи суто жіночу роботу - просто навчіться продавати те, що ви і без того робите щодня

У наш час можна знайти багато способів для додаткового заробітку. Деякі способи легко зможе осилити будь-яка дівчина. В цілому ж, вони доступні й для хлопців, але в даній статті ми підберемо поради щодо додаткового заробітку на суто жіночої роботі. Хай вибачать нас борці за гендерну рівність.

10 способів як заробити дівчині

Няня - якщо ви любите дітей

Якщо ви живете в густонаселеному місті, напевно, у вас є проблеми з садками. Це відповідь "як заробити гроші дівчині", хоча і молодий чоловік потягне таку роботу. Беріть кількох дітей на навчання додому або приходьте до них додому. Якщо ви виховуєте свою дитину і ви постійно перебуваєте вдома, ви маєте всі шанси стати ідеальним вихователем не тільки своєї дитини, і при цьому добре заробити.

Створення відео з рецептами

Така робота підходить тим, хто любить бути у всіх на виду. Якщо у вас і без того є сторінка в Інстаграмм, додайте в неї відео. Незважаючи на те, що в Інтернеті розміщено тисячі ресурсів з рецептами, зважитеся для початку записати на відео що ви готуєте на кухні. Додайте в свої страви трохи гумору, і ви зможете зібрати пристойну щоденну аудиторію своїх друзів, їх друзів і абсолютно незнайомих відвідувачів. Youtube відео можна зробити джерелом доходу декількома способами: для початку поекспериментуйте з adsense, а як тільки ви вийдете на десятитисячу аудиторію, вас знайдуть рекламодавці.

Заморозка

Цей бізнес не стане високо прибутковим, зате не менш 25% від вартості продуктів ви без особливих проблем повернете, якщо ви живете в маленькому місті. Якщо ж у великому, домашня їжа цінується більше, тому заробіток може складати до 50%.

Це досить чимало, враховуючи, що такий вид тимчасового заробітку може підійти будь-кому, кому треба сидіти вдома. Ви можете робити манти, вареники з різними начинками, голубці, пельмені, млинці, котлети, - все, що можна зберігати в морозильній камері. Знайдіть декілька точок для продажу товарів і будьте готові заробити практично без вкладень.

Тортики

Випічка є продуктом, за яким формуються черги на будь-яке свято і робляться замовлення наперед. Якщо ви навчитеся робити хороших 4-5 тортів або пирогів, і вони будуть постійно відмінного рівня, ви зможете непогано заробляти гроші на цьому. Кав'ярні - перші замовники, яким доведеться постійно робити доставку свіжі торти на ранок. Далі - магазинчики з печеньками та іншими солодощами у віддалених від центру районах, в яких торти будуть йти до свята й на вихідні. Подужаєте випічку на замовлення для весіль - вам час переходити з самозайнятості до створення своєї справи.

Блоги та влоги

В продовження теми про рецепти. Цей варіант підприємництва підходить світським людям, для яких буде нескладно популяризувати свій канал. Якщо ви - простий хлопець або дівчина, ви зможете заробити на блогах і влогах, використовуючи свої таланти. Виходить добре жартувати і можете піднімати людям настрій - сміливо пробуйте цю справу. Вибирайте актуальний контент і не бійтеся експериментувати, і ви зможете набрати аудиторію швидко.

Розкручуйте сторінки в соціальних мережах

У 2020 році СММ має свої особливості. Цей вид діяльності вимагає постійного залучення в роботу, так як алгоритми просування змінюються. Але популярність соціальних мереж в Росії не зменшується, отже в цій справі поки що можна добре заробити. Розкручуйте свої сторінки і отримуйте прибуток безліччю різних способів.

Реферати

Цією справою можна займатися всім студентам старшого курсу, які мають позитивний досвід підготовки і здачі курсових робіт. Дана робота не є складною, але необхідно грамотно писати текст, аналізувати джерела і узагальнювати інформацію. У цьому бізнесі заробити можна від 1000 у.о. в місяць, тому це один з найбільш прибуткових способів заробітку.

Тексти і копірайтинг

Копірайтинг можна брати всім, хто добре пише. Для початку потрібно виділити пару місяців на тренування швидкого написання текстів і далі братися за 20 тисяч знаків текстового контенту і отримувати від 20 до 40 дол. США в робочий день. Створюючи команду, можна робити сервіс з підтримки веб-ресурсів. Прибутковість приблизно 15-20% від співробітника.

Коментарі

Такий вид доходу підходить навіть для школярів. Написання коментарів не потребують створення ідеальних пропозицій, правда, необхідно розуміти, що, щоб займатися коментарями професійно, необхідно освоїти роботу в декількох соціалках і навчитися писати на задовільну оцінку. Робота не вимагає відповідальності, тому не варто чекати занадто високого доходу. Але з іншого боку, нею можна займатися одночасно переглядаючи відео.

Консультації та навчання

Нетрадиційна освіту сьогодні стає все більш популярною. Якщо ви можете робити щось дуже добре, ви можете заробляти на цьому. Спробуйте створити свої лекції для навчання. Продумайте, яка кількість занять буде містити ваш курс, які теми плануєте обговорювати. Якщо це будуть одноразові консультації, вам необхідно розкручуватися в локальних ЗМІ, а також в соціальних мережах. Надавати послуги можна по skype, необов'язково на дому.

cat-img

Категорії