Робота не приносить досить доходу? Як заробити гроші додатково - читайте рекомендації від Mflow

Досить багато людей в нашій країні шукають додатковий заробіток, маючи роботу на повну ставку. Пов'язано це з тим, що залишати стабільну роботу не хочеться, особливо якщо вона офіційна і з неї накопичується і пенсія, і стаж. Але якщо ж грошей не вистачає, є кілька способів як заробити гроші додатково, фактично не виходячи з дому. Ми підготували кілька порад, актуальних у 2020 році

Як заробити гроші додатково в 2020 році

Створіть свій сайт

Розробка магазину онлайн - досить непросте завдання, в якому об'єднуються різні за специфікою роботи. Якщо ви можете справлятися з потоком клієнтів і можете організувати роботу, відкривайте свій магазин, розподіливши різні завдання серед найманого персоналу або передавши завдання на аутсорс. Взагалі, вам навіть немає потреби закуповувати товар, так як ви зможете реалізовувати продукцію постачальників, передаючи їм покупців і залишаючи собі прибуток від націнки.

Працюйте в соціальних мережах

У 2020 році SMM є досить специфічним. Цей вид діяльності вимагає повного залучення в процес, оскільки алгоритми просування постійно змінюються. Але активність користувачів у соціальних мережах в країнах СНД не знижується, отже в цій справі все ще можна непогано заробити. Розкручуйте групи або сторінки і отримуйте прибуток десятками різних методів.

Пишіть студентські роботи

Цією справою можна займатися студентам починаючи з 4-го курсу, у яких є позитивний досвід підготовки і здачі рефератів і курсових. Складного в цій роботі нічого немає, але необхідно добре писати, аналізувати джерела і узагальнювати інформацію. Заробити на цьому предметі можна від тисячі доларів на місяць, тому це один з найприбутковіших методів заробітку.

Займайтеся текстам

Дану роботу можна виконувати всім, хто добре пише. Необхідно виділити як мінімум один-два місяці на практику швидкого викладення думок на папір і далі брати в замовлення щодня 20 тисяч символів тексту і заробляти від 10 до 40 доларів в робочий день. Створюючи команду, можна робити сервіс з підтримки  інтернет-ресурсів. Прибутковість від такого сервісу становить 20% від людини.

Читайте і виправляйте помилки

Профрідінг - виправлення помилок в текстах. Така справа вимагає певних навичок. Ви повинні добре знати хоча б рідну мова і монетизувати свої знання. Якщо ви знаєте англійську, а ще краще німецьку, приготуйтеся заробляти до 45 000 $ річних. Як заробити сидячи вдома не маючи знань іноземної мови? Профрідінг тексту рідною мовою - не такий оплачуваний, але на 8-10 тис.дол. на рік впевнено можна орієнтуватися.

Надавайте освітні послуги

Нетрадиційна освіта в наш час має дуже велику популярність. Якщо ви є фахівцем в якійсь справі, на цьому можна непогано заробити. Спробуйте сформувати свої лекції для навчання. Продумайте, скільки занять буде містити ваш курс, які теми ви будете розкривати. Якщо це будуть одноразові послуги, вам необхідно рекламуватися в місцевих ЗМІ, а також в соціальних мережах. Надавати послуги можна по скайпу, необов'язково очно в домашніх умовах.

cat-img

Категорії