Про нас

Бізнес план на замовлення

Сайт monetary-flow.com “Бізнес план на замовлення” створений компанією “Інтелект-Нова”, що займається наданням інформаційних послуг з 2006 року.  З моменту заснування ми створили онлайн сервіси, що дозволяють проводити фінансовий аналіз та бізнес планування в автоматизованому режимі (шукайте в google “бізнес план калькулятор”). Сотні задоволених клієнтів з України та Росії отримують автоматизовані розрахунки, десятки звертаються до нас для отримання подальших консультацій. Це стало поштовхом до того, щоб ми почали надавати новий вид послуг.  З 2019 року ми починаємо індивідуальну роботу з клієнтами та складаємо бізнес плани та фінансові плани під різні потреби.

Спеціалісти

Ви отримуєте можливість співпрацювати з досвідченими спеціалістами з фінансовою освітою, що працюють у сфері фінансового планування з 2006 року. Ними складені десятки бізнес планів для малих підприємств, які фінансувалися інвесторами та банками України, та великих компаній, що фінансуються Європейським банком реконструкції та розвитку, банками та інвесторами Європи.

Правила

Під час співпраці ми дотримуємося строгої конфіденційності. Наша принципова позиція – не розголошувати деталі бізнесу ані публічно, ані в особистих колах. Ми готові брати на себе ризики, пов’язані із втратою унікальності бізнес ідеї, а тому не публікуємо звітів про виконану роботу, не публікуємо записів у блог про вашу бізнес ідею навіть після її успішної реалізації.

Наша мета

Ми щиро радіємо з кожного реалізованого бізнесу, до якого долучилися, а тому намагаємося зробити все для того, щоб ви змогли найлегшими зусиллями реалізувати власну мету. Нам цікаво працювати з молодими підприємцями, оскільки кожен проект – унікальний, він дає нам безцінний досвід побудови робочих бізнес-моделей.

 

Поділіться з друзями