Опис продукції крафтової міні-пивоварні “Майстерська”

Ідея бізнес-плану крафтової міні-пивоварні “Майстерська” базується на тому, щоб реалізувати старовинні рецепти виготовлення пива, що допоможуть відтворити специфічну атмосферу в спеціальних етнічних закладах на Західній Україні, що мають загальне споживання пива до 200 літрів на добу.

На початковій стадії планується виготовлення 4-х варіантів пива, які матимуть власні унікальні назви.

Асортимент

  • “Сила Довбуша” з присмаком кипарису та кедру;
  • “Тінь Мольфара” з нотами лаванди, чебрецю та конвалії;
  • “Дужа Діжа” хмільне пиво з чебрецем;
  • “Пензіль Майстра” старовинний припис.

Опис продукції

Пиво міститиме 7% алкоголю та відповідає міжнародним нормам для традиційного світлого пива – лагер.  Варіативні пропозиції досягаються шляхом додавання пахучих українських трав: конвалія, шавлія, цвіт хмелю, чебрець, лаванда, кипарис та кедр.

Готова продукція матиме вихідну ціну  69 грн. за 1 літру, пиво продаватиметься у бочках та пляшках ємністю 0,33 за вихідною ціною 24 грн. за пляшку.

Близько 20% виробництва розливатиметься у пляшки, а решта – у бочки для розливу в ресторанах та клубах.

Для виготовлення пляшки буде підписаний контракт із вітчизняними заводами, що виготовляють склотару. При закупівлі великих обсягів ціна на виготовлення однієї пивної пляшки унікальної форми (з гербом) становить 3 гривні за одиницю.

Для кожного пива розробляється унікальний дизайн.  Вид продукції маркується етикетками, що клеються як на пляшку із пивом, так і на бочку. Бочки ж закуповуються підприємством із розрахунку подвійної потреби, оскільки забравши порожню тару із місця збуту відразу необхідно надати повну. Витрати на заміну бочок та розливного обладнання бере на себе пивоварня.

 

Бізнес план крафтової пивоварні

Поділіться з друзями