MFlow

1000 ідей для бізнесу в 2020

Фільм “Небезпечний бізнес” – не рий яму іншому…

небезпечний бізнес онлайн

дивитись онлайн

На екрани виходить нова гостросюжетна комедійно-екшенова стрічка режисера Неша Едгертона. Вже зараз можна «Небезпечний бізнес» дивитись  онлайн в інтернеті.

Сюжет

Довгонога стервозна бізнес-вумен знайшла потенційних інвесторів, які не проти вкласти в виготовлення і продаж медичного канабінолу (таблетованого екстракту коноплі). Вкладники грошей надіються отримати надприбуток, тому з підписанням договору проблем не виникає. Одна проблема – необхідна доставка великої партії сировини з сусідньої Мексики, для чого потрібно знайти надійного виконавця. Кур’єром був обраний посередній менеджер Гарольд, який постійно жалівся на нестачу коштів і рутинне життя.

Ну що ж, тепер йому пригод буде достатньо. Він випадково дізнається про формулу пігулок і вирішує «поправити» своє фінансове становище, інсценізуючи своє викрадення і вимагаючи у корпорації серйозного викупу.

На превеликий жаль, в плани начальниці не входить платити гроші за його звільнення – вона рахує, що оптимальний варіант для того щоб справа не зірвалась – це смерть Гарольда. Тепер він вже не думає про збагачення, а просто старається вижити.

Поділіться з друзями